FIT a FRESH intenzivní

📍Zhubněte za šest týdnů až 10 kg v pohodě, jako mnoho mých klientek před vámi. Společně nakopneme metabolismus a vženeme do vašeho života nové návyky i chutě. Až do 31.1.. se slevou 500,- Kč – kód je FAF20

📍Přináším vám šestitýdenní cestu za krásnějším já, zdravějším životním stylem a novými návyky. Nepůjde „jen o to, jak a co jíst“, ale také kdy, také jak kombinovat bílkoviny, aby tělo dostalo potřebné živiny a ukáži vám, jak se stravovat pomocí cyklování kalorií.

📍Prioritou kurzu FIT a FRESH je celkové zlepšení kvality života, zvýšení sebedůvěry a radosti, trvalá změna stravovacích návyků a nárůst pozitivní energie a fyzické i psychické síly s příjemně rychlým úbytkem váhy, jen tak.

CO V KURZU ZAŽIJETE

Další společné hubnutí startuje 21. února 2022. Provedu vás sedmi navazujícími lekcemi, abyste se dostali ke splnění cíle. Dosáhnout trvalé změny nejen fyzické, získat více energie, lepší soustředění a chuť do života. Naučíte se jednoduché, avšak velmi účinné nástroje k udržení stabilní váhy a ošálení chutí a lehké způsoby přípravy metabolicky přívětivých jídel, které se vám dostanou pod kůži.

JAK TO BUDE FUNGOVAT

Po zaplacení kurzu a připsání peněz na účet se vám do 24 hodin otevře přístup kurzu. Na úvodní stránce najdete šest týdnů po sobě jdoucích lekcí a v každé z nich ikony – JÍDELNÍČEK, NÁKUPNÍ SEZNAM, POHYB, HLAVA, PORADNA. Tyto lekce se otevírají postupně v jednotlivých týdnech. Postupujeme po jednotlivých týdnech/lekcích. Odpovědi na nejčastější dotazy nejdete v sekci PORADNA, případně se můžete kdykoliv obrátit na mě petra@krajcinovic.cz či přes facebookovou skupinu https://www.facebook.com/groups/470790183642378?locale=cs_CZ

 

 

CO ZÍSKÁTE

Stejně jako já – nové tělo, zvýšenou sebedůvěru a sebevědomí, příval energie a radost z krásnění. V každé lekci dostanete nákupní seznamy, jídelníčky, recepty, videorecepty, podcasty, cvičení a další podpůrné materiály. Navíc spoustu inspirace, mé služby a know how, online poradnu i podporu na facebooku.

 

Proměna

Připravte se na nový život. FIT a FRESH život. AKCE – slevový kód na -500,- Kč je FAF20.

 

Zažijte 44 dní intenzivní péče za 2 290 ,- Kč vč DPH, nyní -500,- Kč s akčním kódem FAF20.

Přesto, že nemůžu vést každého z vás jednotlivě – na maily odpovídám do 48 hodin – věřte mi, že společně online zvládneme za šest týdnů velký kus práce. Pokud uvěříte, že změna je možná, budete se soustředit na sebe a vezmete do rukou zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak vypadáte, úspěch je zaručený!
Pokud svou stravu správně sestavíte a rozdělíte, můžete jíst prakticky všechno. Jednotlivá jídla pro vás budou možná větší než porce, na které jste zvyklí, a přesto nebudete tloustnout! Naopak! Vaše váha půjde dolů. Být SPOKOJENÝ, bydlet ve zdravém těle, mít dostatek energie, dát sbohem únavě, dobře jíst za rozumné peníze. To je FIT a FRESH.

 

Inspirace FIT a FRESH

Na každé jídlo se budete opravdu těšit. Chuť si můžete udělat už teď 🙂

 

Zažijte 44 dní intenzivní péče za 2 290 ,- Kč vč DPH. Startujeme 21. února 2022. AKCE – 500,- KČ DO KONCE LEDNA S KÓDEM FAF20.

 

 

POZOR! VELICE DŮLEŽITÉ!!
1) přihlásit se do přes tento odkaz
2) vyplnit email, na který byla objednávka udělaná
3) vyplnit heslo, které bylo vygenerované/zaslané.
4) po přihlášení do účtu stačí kliknout na odkaz kurzu Fit a Fresh
Reference