Reference

S tebou jsem se naučila ,že můžu každý den snídat něco jiného.Diky tobě se mi vrátila energie, letošní dovolenou jsem strávila na kole, se stanem a spacákem.
Mám ze sebe velkou radost, je mi díky tobě na světě krásně.Zmizela únava, kdy jsem přišla z práce a šla jsem si hned lehnout.
A naučila, nebo učím se od tebe jak uvařit báječné jídlo během chvíle a navíc je strašně moc dobré, spoustu nových chutí jsem objevila. Jsi pro mě ohromnou inspirací, a obdivuji tě teď i v TV. Držím palce i nadále a moc moc fandím.

Linda

Ahoj všem, touto cestou bych vám chtěla říct pár slov, ke svým zkušenostem s Petrou L. Krajčinovič
Prvně jsem ji viděla na jedné akci, která vůbec nebyla spojena s jejím zaměřením. Dostal se mi do ruky její leták. Nejdřív jsem mu nevěnovala pozornost, ale několik událostí způsobilo, že jsem se asi po týdnu s paní Petrou spojila. V tu chvíli jsem netušila co od toho všeho mám čekat, ale přemohla mě “zvědavost”, ale zároveň jsem se trochu bála toho, že si budu muset přiznat něco, co v hloubi duše vím, ale nechtěla jsem si o nikdy přiznat. Nebylo to tak strašné jak jsem předpokládala. Najednou jsem viděla to, o čem jsem snila tak 5 vteřin, ale můj pesimismus to okamžitě zablokoval. Postupem času a teď si dokážu více “srovnat myšlenky” a život celkově. Vidím věci jinak, mé sebevědomí taky udělalo pokrok a vnitřně se cítím opravdu moc a moc fajn. Tato osůbka mi nastavila zrcadlo a já se začala vidět z jiného úhlu, v lepším světle a opravdu mám dobrou motivaci a odhodlání udělat věci, o kterých bych dříve ani nesnila. Daří se mi si věřit a dokonce i říct nahlas – jsem dobrá, protože v něčem jsem fakt dobrá 😃. Děkuji, že jsem mohla s paní Petrou být ve spojení a že mi pomohla odhalit mě mé já (plusy i minusy). Nyní mé zobáčky na vahách jsou vyrovnanější, připadám si spokojenější, vážím si sama sebe a to je to hlavní – protože jinak by to bylo v pytli…prostě si víc rozumím 🙂
Takže opravdu doporučuju všem a nebojte…nekouše 😃
Petro, děkuji L.

Lenka Dvořáková

Ahoj všichni, dnes jsem se po 6 týdnech zvážila a nestačila jsem se divit. -13,5 kg dole. Ale co je nejdůležitější, cítím se báječně, lehčeji, volněji, víc se usmívám😊. Jsem moc ráda, že jsem se k vám do FIT a FRESH Master Class přidala, Hodně mi pomáhá Petry energie a hlavně, že jsme v tom spolu (JVTS). Vím, že mám ještě hodně práce před sebou, začala jsem na 115 kg, ale jsem připravená se o sebe starat celý fit a fresh rok😉. Navíc těm chutným receptům nelze odolat😋 – objevuji nové chutě, koření, kombinace. Taky Vám příjde , že teď jídlo víc chutná?!🤣😍 Upřímně, byla jsem mile překvapená, jak mi tento režim vyhovuje. Ale co hlavně, srovnala jsem si to v hlavě. Tento rok je o mě. Ještě jednou díky, že JVTS. Petro, děkuji za tvoji energii😘.

Vendula Bareczová

Ahojky Spolubojovnice ve FaF..
Chtěla bych Petře moc poděkovat za super výmyslo jako je FaF. Mám doma 15ti letou dceru která má bohužel na svůj věk dost vysokou váhu. Psala jsem Petře jestli mi může pomoct, že si s ní nevím rady, jelikož doba je zlá a děti znuděné u tv na gauči s mobilem v ruce. Ještě když matka nebývá doma. Proč by něco dělala a jedla jinak, když ona je vlastně spokojená( vynalezli totiž universální barvu ČERNÁ…..tam se schová vše…..)! Rozhodla jsem se, že do kurzu vstoupím sama a zaplatila. JE TO ta nej nej věc co jsem letošním roce udělala. Ta Petra L. Krajčinovič je božská, jelikož dcera poctivě drží, je jí 15 a za 5 týdnů měla dole 8Kg!! Ještě není na konci v cíli, ale vypadá to, že by se tam mohla za chvilku dostat. Bude to sice ještě kus cesty, ale my to díky Petře zvládneme. Dcera potřebuje motivaci a kdo jiný by jí mohl pomoci než rodiče. Tak světě div se přidal se i otec (který to už vůbec nepotřebuje, jelikož mít ve 40 letech 128 kg je přece v pořádku, leželi na tom gauči spolu)!! Začal jíst s námi a jak jinak u chlapů jim to jde dolů samo a za 5 týdnů dole 10kg. A já mám taky dole 8kg. Což dohromady v rodince to je cca 26 kg.
Tak že spolubojovnice už jsem zaplatila jarní kurz a moc se těšíme a jedeme dál…..JSVTS! Doufám že jednou na té váze bude začínat číslo 7!!

Monika Holáňová

Dobrý večer všem, stále jsem váhala, zda se o moji zkušenost podělit, ale začíná se tady to téma objevovat, tak věřím, že bude i pro vás užitečné. Před 2,5 lety jsem začala s MB a za necelý rok dala dolů 40 kg. Cítila jsem se neuvěřitelně dobře v novém těle, a i jako žena. Ale bohužel jsem výsledek neudržela a nyní jsem tak na půli cesty. Přemýšlela jsem, proč jsem to nezvládla udržet a pokud mám být k sobě upřímná, nebyl to určitě jeden důvod, ale nejvíce mě asi nebavilo vařit a denně kloubit potřeby moje a rodiny. Jsem tu, pro ty úžasné a rychlé recepty Petry, vařit mě stále nebaví, ale tyhle recepty mě zase nakoply, za to obrovský dík Petře. A na jarní kurz se už také moc těším. Tak se držte, já se také držím a těším se na všechny rady k dlouhodobému udržení, které tu padnou. A vlastně ještě jeden poznatek, znovu naskočit je o hodně těžší než poprvé, chybí mi ten prvotní elán a nadšení, ale tak se těším a už si to nezkazím. Hezký večer.

Bára P

Ve FIT a FRESH jsem už třetím rokem! Podle tvých receptů můžu vařit i pro přítele, který je taky nadšený! Některé kombinace surovin jsou až neuvěřitelné a obdivuhodné a hlavně vynikající! A propojení receptů s tvými koučovacími zkušenostmi je unikátní! Seš neuvěřitelně talentovaná, profesionální a plná pozitivní energie a já jsem šťastná, že jsi vstoupila do mého života!!!
A to nejlepší je, že mi díky FIT a FRESH úplně zmizely problémy se žaludkem a zažíváním, mám diagnostikovaný reflux a teď nevím co to je bolest žaludku! Takže pro mě má FIT a FRESH několik přínosů a těším se na ten další spolupráci! Takže děkuju za všechno a máš můj obdiv a podporu! Krásný den

Romana

Mila Péťo,
ráda bych Ti touto cestou poděkovala za program Fit&Fresh, se kterým se mi podařilo sundat 15 kg.
Ze začátku to nebylo jednoduché, zvyknout si na jiný způsob stravování, musela jsem se naučit základní principy….ale s postupem času mě to bavilo víc a víc, neboť výsledky se dostavily poměrně brzo.
Diky tomu, že jsem cílevědoma a téměř poctivě jsem dodržovala 6ti týdenní kurz Jaro Fit&Fresh to pak byla hračka.
Dnes v tomto režimu jedu stále, baví mě víc a víc, Peťa je jako ” hnací motor na kolotoči”, který roztáčí a my sedíme na těch sedačkách a vezeme se s ní a Fit&Fresh.
podpora skupiny na FCB je neuvěřitelně motivační. Peťa jede na 300% -:)), diky moc! Foto PRED a PO přikládám.
Lenka Juránková

Lenka Juránková

MB dostalo díky tvým úžasným receptům úplně jiný sympatický rozměr, protože mi dělalo největší problém vymyslet recepty z potravin ze seznamu. Navíc můžu podle tvých receptů vařit i pro přítele, který je taky nadšený! Některé kombinace surovin jsou až neuvěřitelné a obdivuhodné a hlavně vynikající! A propojení receptů s tvými koučovacími zkušenostmi je unikátní! A to nejlepší je, že mi díky těm 6 týdnům úplně zmizely problémy se žaludkem a zažíváním, mám diagnostikovaný reflux a teď nevím co to je bolest žaludku! Takže pro mě tento kurz měl několik přínosů a těším se na ten další! Seš neuvěřitelně talentovaná, profesionální a plná pozitivní energie a já jsem šťastná, že jsi vstoupila do mého života!!!Takže děkuju za všechno a držím palce do bojů se závistí a škarohlídy, máš mou podporu! Krásný den

Romana

Na kurz Fit and Fresh jsem narazila celkem náhodou. Občas jsem četla deníky zhýralky Petra L. Krajčinovič a její vtip, elán a nadšení pro věc mne jako přejedenou línou osobu přiměl kliknout na kouzelné tlačítko “objednat”. A vážně, to kouzlo funguje!! Nevěděla jsem vůbec o metabolic balance zásadách. Potřebovala jsem jen rádce a parťáka, který pošle jídelníček, recepty, rady a nákupní seznam. A tohle Petra všechno umí. Na počáteční hlad a občasnou krizi sebedůvěry pomohlo dnes už legendární: Jsme v tom spolu aneb JVTS. Protože sdílený úspěch je vždycky větší a sdílená nesnáz naráz menší! Takhle jednoduše začal můj jiný život. Já jsem jiná, jsem fit a cítím se fresh. A nezpůsobilo to jen těch ztracených 8 kg, ani sukně, které po letech znovu dopnu nebo těsné kalhoty, které rázem začnou padat. Všechno je v hlavě! A hlavě dělá moc dobře slyšet obdivné pochvaly okolí! Stačí chtít! Stačí se připojit k partě dalších, co chtějí a pod vedením energií nabité Petra L. Krajčinovič to jde SKORO samo. Hlásím se do dalšího, tentokrát jarního kurzu Fit a Fresh,  protože potřebuju vědět, že na to nejsem sama, JVTS.

Klára V.

Hezký den, Petro, moc děkuji. Zimní kurz byl super – nejsem moc velký FB sdíleč, tak alespoň touto cestou chci říct, že to bylo krásně zpracované a moc jsem si to užila. Moc jsem potřebovala ten řád, kterou mi jídelníček (a vše ostatní v kurzu k tomu:-)) přinesl. Přeji krásné dny a těším se na jarní FaF.

Hanka

Kurz mi neuvěřitelně pomohl za 6 týdnů jsem shodila 10 kilo a přez 60cm po těle a absolutně jsem změnila svůj styl stravování.Ze začátku to bylo těžký, ale to je každý začátek.Počáteční únavu a hlad, vystřídala energie a radost. Jsem v polovině hubnutí a těším se na jarní kurz. Mezitim se budu stravovat podle jídelníčku co máme, protože mi jídla vyhovují a chutnají.Občas si něco prohodím, když nemám po ruce určitý druh masa nebo jinou surovinu, ale jedu pořád podle zásad MB.Až na dvě slabší hřešící chvilky,ale chybama se člověk učí. Teď přidám pořádné cvičení a půjde to dolů doufám tak dobře, jako doteď.

Jana Mimrová

Kurz FaF byl pro mě to pravé – po nesčetných pokusech zhubnut a po vyzkoušení mnoha diet jsem díky němu konečně pochopila, že pokud chci trvale zhubnout, musím změnit celý způsob stravování a upravit i životní styl. Přitom jsem nikdy neměla hlad a objevila jsem také zcela nové chutě, spoustu neobvyklých báječných jídel a inspirativní recepty, kterých se budu držet a které ocenil i zbytek rodiny. Zbavila jsem se některých stereotypů nejen při vaření, ale i v pracovním a volném čase. Srovnala jsem si v hlavě priority a začala se víc hýbat. Za 6 neděl kurzu jsem shodila 5,5 kg a hodlám dále pokračovat. Mým cílem je hubnout pomalu a zdravě a dosažený úbytek si udržet. FaF je vhodný kurz pro každou kategorii i po padesátce a po menopauze, což mohu osobně doložit. Navíc po celou dobu kurzu bylo možné se na cokoli zeptat a zapojit se i do skupiny na fcb, kde jsem se setkávala i s ostatními členkami kurzu a podporovaly jsme se na cestě k cíli. Za mě obrovská spokojenost a ráda půjdu do dalších běhů kurzu. Díky Petro!

Helena Syslová