Fit a Fresh – individualní

 

Vítejte ve FIT a FRESH individual

Jsem Petra L. Krajčinovič, specialistka na zdravou výživu, koučka a autorka řady projektů, televizních a rádiových pořadů zaměřených na zdraví. Věnuji se přes dvacet let výchově, osobnímu rozvoji, koučování, vzdělávání dospělých a psychologii stravování.
Letité profesní i osobní zkušenosti mě přesvědčily, že cesta ke zdraví vede přes hlavu, radost z dobrého jídla pohybu a dostatek živin, které svému tělo dodáváte prostřednictvím kvalitních potravin. Tělo i hlava se vám odmění přívalem energie a skvělým fungováním a vzhledem.

Pokud budete chtít, stanu se vaším osobním průvodcem na tříměsíční cestě za krásnějším já, zdravým životním stylem a novými návyky.

Nabízím vám ucelený program FIT a FRESH, ve kterém nepůjde „jen o to co a jak jíst“,  ale zejména jak snížit míru stresu, vybalancovat všechny pro vás důležité životní oblasti a naučit se pracovat s emocemi. Nalézt mentální příčiny toho proč tloustnete nebo se vám nedaří upravit jídelníček, případně shodit či přibrat na váze. Navíc vás naučím připravovat si fantastická, zdraví prospěšná jídla a potraviny optimálně dávkovat při pohybových aktivitách, na cestách a v práci.

Moje před a potom

Co FIT a FRESH individual obsahuje:

  • 6×60 minut osobních konzultací, koučinku a mentoringu /případně skype či telefonický kontakt/ v průběhu tří měsíců
  • osobní neomezená mailové komunikace
  • jídelníčky a e-book FIT a FRESH kuchařku s potřebnými recepty
  • doporučení na vhodné pohybové aktivity, případně zajištění trenéra
  • koučovací nástroje na doma
  • Cena.: 10 200,- Kč + DPH
  • Kontaktujte mě osobně na petra@krajcinovic.cz, případně telefonicky na 603 211 376, ráda s vámi proberu vaše téma.
Objednat

 

Co můžete získát? Nové stravovací návyky, které povedou ke snížení úrovně stresu a s tím i redukci a stabilizaci hmotnosti. Lépší porozumění vlastním motivům a osobnímu nastavení. Zvýšené sebevědomí a sebedůvěru. Příval energie a pevnější fyzickou zdatnost, produktivitu a mentální formu. Psychickou rovnováhu a vnitřní klid.

 

Inspirace FIT a FRESH

 

Objednat
Reference