FIT a FRESH klub

… pro všechny bojovnice s jídlem…

Přestaň počítat kalorie! Stejně tak je krátkozraké upínat se k BMI nebo držet nesmyslné diety. Jen se vystresuješ a nikam to nepovede! Je ti víc jak třicet? Tělo se mění, hormony jakbysmet. Potřebuješ zrychlit metabolismus! Organismus nadopovat živinami!

V klubu FIT a FRESH se mají věci takto:

  • Jídelní plány jsou sestavené tak, aby se zaktivovaly metabolismus A TO V KAŽDÉM VĚKU
  • Dají se dodržovat i při zvýšené psychické zátěži, nikoliv při výkonnostním sportu, tam je potřeba poradit se se mnou a přidat bílkoviny
  • Jídelní plány sedí každému, protože jsou variabilní, povím jak. Jsou optimalizované společně s tabulkami gramáží, a když se jimi budeš řídit, a budu ráda, naučíš se kombinovat potraviny a získáš pro sebe to nejcennější – trvale udržitelné stavování pro štíhlejší a zdravější tělo.

Fungují jídelníčky?

Jídelní plán na míru samozřejmě sestavit jde a funguje. Na tvorbu jídelníčků jsou zaměřeny stovky výživových poradců. Ale víš jak to, utratíš majlant za kus papíru, a ještě ti budou vnucovat potravinové doplňky a anti agingové nesmysly. Potřebuješ se najíst správně zkombinovanou stravou dosyta.
Jídelníček na míru je potřeba opakovaně konzultovat. Zpětná vazba je ta a komunikace s poradcem je důležitá, abyste věděli, na čem jste. Jak se cítíš a jestli jsi schopná osobní jídelní plán dodržet! Počítej s tím, že osobní koučink a poradenství jsou finančně nákladnější

Členství u nás ve FIT a FRESH klubu je za hubičku. Jak to u nás chodí?

  • Rozhodně by jídelníček měl respektovat tvé chuťové preference a psychické rozpoložení. Ano, hubnutí ZAČÍNÁ V HLAVĚ!
  • Nejdůležitější na celém procesu změny stravování je 100 % rozhodnutí a správné načasování. Nemá cenu začít s hubnutím ve chvíli, kdy procházíš např. složitějším obdobím v osobním životě či při vysokém pracovním nasazení. Nemusí se zadařit hned ze startu a ty ztratíš motivaci.
  • Členství ve FIT a FRESH klubu stojí jen 590,- Kč na 50 dní! Přidej se k nám.

Helena Syslová


Petry jídla jsou dokonalá. Rychle připravená, chutnají božsky a díky nim jsme shodila 25 kg a udržuji se v Petřiných FIT a FRESH programech již tři roky na stejné váze. Petry energický přístup, vstřícnost a veselá povaha jsou nejlepším lékem na krize a dny, kdy to skřípe.
Helena S.

Dnes si koupilo členství už

56 žen

 

Koupit členství ve FIT a FRESH klubu

 

 

Maruška Peterová


Milá Peťo,
chtěla bych Ti moc poděkovat, že jsi. Jsem nesmírně ráda, že jsem dala na svůj vnitřní instinkt, že i když jsi byla cizí žena na FB, vstoupila jsem do tvého programu FIT a FRESH. A když jsem Tě osobně poznala na cvičícím campu, věděla jsem, že jsem udělala dobře. Již druhým rokem mi dáváš neutuchající podporu s dodržením metabolického stravování. Tvůj Rok s Petrou v roce 2021 mi dodával sílu nevracet se do špatného stravování. Proto jsem si zakoupila i rok 2022 FIT a FRESH Master Class. Máš super recepty, rady, cviky….Vždy si najdeš chviličku mi odepsat soukromou zprávu, když mám problém, i když nás máš stovky. Doufám, že Ti tvůj elán pomáhat nám, které chceme zhubnout nebo si jen udržet svoji váhu, vydrží hooodně dlouho. 🙂
Díky, díky, díky
Maruška P.

Co je důležité:

– Naučíš se poslouchat své tělo a pochopíš složení potravin. Všechno s tebou projdu já.
– Vypneš v hlavě jednou provždy počítání kalorií.
– ÚPLNĚ SE ZBAVÍŠ MYŠLENKY, ŽE ZDRAVÉ JÍDLO NEMŮŽE DOBŘE CHUTNAT.
– NAUČÍM TĚ VAŘIT JAKO MASTERCHEF.
– Na tvých FIT a FRESH jídlech si pochutná celá rodina.
– Nastavíš si reálný cíl – kolik opravdu potřebuješ zhubnout -. Nikoliv, kolik jsi vážila ve dvaceti, když je ti teď 45 leta tvoje hormony se rozhodly bláznit.
– Připravím tě na výměnu průmyslově upraných potravin za přirozené, lokální a udržitelné.
– JO A JEŠTĚ VYPNEME DRUHOU VTÍRAVOU MYŠLENKU, že ZDRAVÉ = DRAHÉ. Přesvědčím tě, že není.
Jsi připravená na svoji trvalo proměnu? Přidej se k ženám, které už ve FIT a FRESH klubu jsou

 

Mrkni na Janu M., sundala přes dvacet kilo a jen září.


Proč nehubnu nebo každé naberu kila zpět? /dotazník je pro vás ve FIT a FRESH klubu ke stažení/Připravila jsem si pro tebe krátké zamyšlení v dotazníku FIT a FRESH. Potřebuji tě lépe poznat. Tvé motivace, frustrace, intolerance, touhy a cíle. Kolikrát za život si držela diety a jaké, proč si neuspěla nebo uspěla a časem se vrátila na původní nebo ještě vyšší váhu. Moc prosím, o tvé upřímné odpovědi a vyplnění dotazníku, aby se nám společně lépe pracovalo na tvém cíli. Těším se, že tě podpořím na cestě ke spokojenosti.
Já sama jsem z důvodu životních komplikací a ztrát před lety nabrala 17 kg. Veškerý nadbytečný tuk jsem shodila jsem je ve chvíli, když jsem vystudovala nutriční poradenství a pochopila, že 70 % toho jak vypadáme záleží na tom, co máme na talíři. VELICE důležité jsou kombinace potravin pro zrychlení metabolismu. Díky nim a super chutným jídlům nestrádám a v padesáti dvou letech vypadám lépe než ve čtyřiceti! Tak se přidej ke mně do FIT a FRESH klubu a zažij super proměnu prostřednictvím 10 výzev. Těším se na tebe, Petra
FIT a FRESH klub

Stále a pořád dokola upozorňuji na to, že je potřeba nastavit si pestrý a zdravý jídelníček, který budeš schopná dodržet celoživotně, nebudeš nervy v kýblu z toho, že se nesmíš najíst. Metabolismus pod stresem nepracuje tak, jak by měl. Nikdo nechce, aby ses trápila hlady a vzápětí se přejedla „zakázanými“ potravinami. Jakmile snížíš hmotnost na optimální váhu, budeš dodržovat 80 na 20 a nepřibereš ani deko.

Přidej se do klubu a zhubni tolik, kolik potřebuješ. Dnes je členství v akci za 490,- Kč!

Koupit členství ve FIT a FRESH klubu

Jestli se trápíš dietami, nikam to nevede. Přidej se do FIT a FRESH klubu, naučím tě připravovat super dobrá, levná a rychlá jídla pro zrychlení metabolismu. Je to fakt, podívej na Vendulku, za 4 měsíce shodila přes 20 kg!

Vendula Bareczová


Cítím s báječně, byla jsem v týdnu nakupovat a byla to euforie . Shodila jsem zatím celkem 22kg a to se pak nakupuje . Žitňák miluje celá rodina a ostatní Petřiny recepty jsou skvělá inspirace. Důležité je nezanedbávat se, najít si půl hodinku a jídlo si připravit, pak to jde skoro samo . Chodím jednou týdně na jógu a zumbu, ale nejvíc makám na zahradě, procházky jsou samozřejmostí, máme pejska. Jsem ráda, že jsem s FIT a FRESH začala, rozhodla se změnit svůj život. Ještě mám dlouhou cestu přes sebou, ale věřím si . Vendula B.

I ty si můžeš splnit sen, shodit přebytečné kilogrami a váhu si udržet stabilní. Navíc pro tebe mám BOMBA PŘEKVAPENÍ. Za dodržování výzev a skvělé výsledky tě čekají slevy, dárečky a další prodloužení členství ve FIT a FRESH klubu ZDARMA!

Přidej se k nám. Koupit členství ve FIT a FRESH klubu dnes za 590,- kč

Reference