FIT a FRESH kuchařka – jídlo jako lék

Vítejte ve světě vaření podle FIT a FRESH 2! E- kuchařka FIT a FRESH DVOJKA je doplňkem oblíbeného online kurzu FIT a FRESH a neslouží jako program pro snižování váhy. Umí vařit, chutná a obsahuje mix metafit receptů. Určitě si opět pochutnáte a minimálně si upravíte stravování a odlehčíte organismu. Pokud však toužíte zredukovat nadváhu natrvalo s mou osobní podporou, doporučuji přihlásit se zde: FIT a FRESH.

Věřím, že e-book FIT a FRESH kuchařka DVOJKA potěší všechny z vás, co už zvládáte metafit principy a usnadní cestu těm, kteří svým potřebám rozumí, nepotřebují upravit jídelníček, ale neví si rady v kuchyni.

Koupit FaF Kuchařku Dvojka

 


 


Vítejte ve světě vaření podle FIT a FRESH receptů. E-kuchařka FIT a FRESH je doplňkem oblíbeného online kurzu FIT a FRESH a neslouží jako program pro snižování váhy. Umí vařit, chutná a obsahuje mix metabolicky přívětivých receptů. Pokud však toužíte sundat kila navíc natrvalo s mou osobní podporou, doporučuji přihlásit se zde: FIT a FRESH.

Věřím, že e-book FIT a FRESH kuchařka potěší všechny, kteří už zvládají metabolismu přívětivé principy a usnadní cestu těm, kteří svým potřebám rozumí a nepotřebují upravit jídelníček. Všem co se chtějí u vaření odreagovat, pochutnat si na originálních jídlech a cítit se skvěle ve svém těle.

Koupit FaF Kuchařku

 AKCE 3+1! K zakoupení tří kalendářů FIT a FRESH 2022 za speciální cenu přidám NOVOU FIT a FRESH kuchařku ZDARMA! Cena 900,- Kč + DPH. Celkem vč. DPH 1 089,- Kč

FIT a FRESH kalendář 2022 a FIT a FRESH kuchařka DVOJKA, jsou skvělými pomocníky při redukci a udržování optimální váhy, pro všechny, kteří se chtějí dobře najíst a super vypadat. Kdo chce vypadat úplně nejlíp, připojte se ke mně, v některém z mých kurzů FIT a FRESH Rok s Petrou.

Koupit FaF Kalendář a Kuchařku
Reference