Design of Life

Co byste chtěli udělat, kdybyste se nebáli? Zkuste si napsat alespoň tři věci. Zapsáno? A skutečně si myslíte, že jich nemůžete dosáhnout? Věřte mi, že ano!
Co dělám: Snažím pomáhat lidem nacházet a ladit pro ně správné obsahy života, spokojenost a hojnost ve všech oblastech. Baví mě přispívat k úspěchům druhých ve všech rovinách bytí a to osobně, skrze televizní obrazovku, pořady, články a vzdělávací projekty, které vytvářím.

Celý život je co zlepšovat. Všechny životní oblasti je dobré vybalancovat a v harmonii udržovat. Upřímně, kdo z nás zvládá složitosti života s nadhledem na první dobrou? Mít po ruce inteligentního partnera pro vedení tvůrčího dialogu se počítá. Dialogu, který dokáže ujasnit situaci, přinést nový nápad, zajistit přísun energie, a zprostředkovat podnět či inspiraci.

Víte, koučink je vlastně cesta za snem. Zvědomělá, když ke snu dodáte pevný cíl. Co lidé řeší nejčastěji? Zdraví – štíhlejší tělo – spokojenost ve vztazích a práci. To je rovnici, jejíž výsledek chce znát úplně každý! Ke snům s cílem se přidávají termíny. A vy se začnete rychle a efektivně posouvat kupředu. S posuny mizí strachy a stoupá sebevědomí. Co bylo doposud “důležité” se často stává zbytečností. Toxičtí lidé se rozpouští v minulosti. Kila mizí. Spokojenost se dostavuje ve všech oblastech života.

Všechny mé profesní kompetence nejsou pouhými výsledky vzdělání a certifikací. Jdou ruku v ruce s letitými zkušenostmi nejen v klientském, ale i osobním životě. Nadesignovat si život stojí za to. Kdy začneme?

Reference