FRESH start 21

“V pondělí se do toho pustím. Začnu od zítra”!

Slýchám denně!
Kolikrát jste začínali a kolikrát porušili vy? Do kdy se chcete odkládat na poslední místo?
Potřebujete nakopnout, pevnou ruku, podporu a sdílení. Posílit vůli a motivaci!
Přesně pro vás je ostrý start – Fresh Start 21.

21 dní zacílených na intenzivní redukci váhy a detox organismu s mou posilou a poradenstvím.
Denní podpora ve fcb skupině!
Fresh jídelníčky každý den! Fit a Fresh recepty každý den! Týdenní sportovní challenge, Video-recepty, podcasty. Denně podpora osobního růstu a hubnutí – třeba kudy vystoupit z kolečka jedení či jak skloubit práci a péči o sebe. Nastavení společného i individuálního cíle a každodenní výzvy.
V týmu dokážeme víc. Jsme v tom spolu!

Termíny jednotlivých FRESH startů pro rok 2021:

8. února/ 8. března/ 5.dubna a dále 6. září/ 4. října/ 1. listopadu/ 29. listopadu

Fresh start 21 je:

Ve Facebookové skupině čekejte mou každodenní podporu a povzbuzení. Poradím se vším kolem zdravého stravování, redukce a udržování váhy, s vařením i cvičením a osobním rozvojem. A budu sem přidávat veškeré informace týkající se stravování, potravin, krásy, pohybu i všeho, co vám může zkvalitnit a zpříjemnit život a podpořit vás v hubnutí. Pokud budete většinu z toho, co ve FRESH startu nabídnu, dodržovat, můžete za tři týdny sundat čtyři až šest kilogramů tuku! Mrkněte na ukázku vpravu, takhle fungujeme ve Facebookové skupině FIT a FRESH roku.


Fresh jídelníčky každý den! Mrkněte na to, jak si budete debužírovat.


Fresh recepty každý den! Každý den vám ve skupině na Facebooku přistane trojice jídel na další den, které spolu ladí jak nutričně, tak i chuťově.


Týdenní sportovní challenge. Velmi jednoduché, avšak silně účinné sportovní video výzvy, které zvládne i začátečník a pokročilý se rozhodně nebude nudit.


Video-recepty
Ve kterých vám přesně ukáži, jak postupovat při vaření metabolicky přívětivých jídel. Snadná a rychlá jídla, která vás nezdrží v kuchyni, ani nepřivodí vír v peněžence.


Denně podpora osobního růstu a hubnutí – třeba kudy vystoupit s kolečka jedení či jak s kloubit práci a péči o sebe. Nastavení společného i individuálního cíle a každodenní výzvy.

FRESH start 21 jen za 999,- Kč vč DPH. / €39,90

 

V roce 2020 se mnou stovky žen ušly kus cesty, některé z nich opakovaně. Nové ženy přibývají a stále se přidávají do letošních FIT a FRESHn kurzů. Každá jsme jiná jiná. Některá potřebuje pomalejší rozjezd a přeje si dlouhodobou péči, kterou nalezne FIT a FRESH roku s Petrou. Jiná, třeba zrovna vy, touží shodit nadbytečná kila rychle a efektivně a chce rychlý rozjezd na plný plyn. Proto jsem se rozhodla vyjít vstříc všem, co mají rádi rychlé výsledky a vytvořila jsem FRESH start 21. Jednadvacet dní super efektivní redukce váhy.
Na všechny kurzy i campy FIT a FRESH máme hezké reference, což je moc fajn. Co považuji za nejdůležitější je fakt, že FIT a FRESH funguje, a to proto, že jde o poctivý projekt. Kurzy vedu osobně a myslím, že jsem energetická a zároveň empatická ženská se zkušenostmi, která ví co potřebují ostatní ženy. Dovolím si myslet, že umím motivovat, inspirovat, poradit i povzbudit, ale neslevím a udržím vás v lati, dokud nedosáhnete svého cíle. Tak jako všechny FIT a FRESH programy i FRESH start 21 je komplexní a není zaměřený pouze na hubnutí. Z vlastní zkušenosti vím, jak přemýšlí ženy ve vztahu k jídlu a jaké emoce jím řeší. Proto se soustředím právě i na vztah k jídlu, stravovací vzorce emoční jedení a celkový zdravotní stav v kontextu momentální životní situace každé z vás. Přeji si, abychom všechny žily naplněný a spokojený život FIT a FRESH život. A to je můj záměr a cíl FIT a FRESH.

FRESH start 21 jen za 999,- Kč vč DPH / €39,90. Další kolo FRESH startu se rozjíždí 12.dubna!

Další termíny FRESH startu na rok 2021:

  12.dubna/ 3.května/ 7.června/ 5. července/ 9.srpna/. 6. září/ 4. října/ 1. listopadu/ 29. listopadu

 

Přidejte se k nám do Facebookové výzvy Další Fresh Start začíná 12. dubna!

Reference