Fit a Fresh vaření ke štíhlosti

Vítejte v online programu FIT a FRESH vaření ke štíhlosti

Už jste vyzkoušeli všelijaké diety výživové směry a prevít jojo efekt se vrací pokaždé, když začnete zase „normálně“ jíst. Nenašli jste řešení rovnice jíst, mlsat a nepřibírat na váze?
Nastartujte metabolismus a uveďte do rovnováhy procesy v těle, které jsou důležité ke stabilnímu udržení váhy natrvalo. Společně najdeme váš cirkadiánní kód, protože není důležité co vkládáte do úst, ale i doba kdy jíte. Naučíte se stravovat podle měsíčního cyklu a pochopíte kouzlo autofágie a metabolicky přívětivého stravování.

V online programu funkčního vaření ke štíhlosti na vás čeká přes 200 receptů z celého světa, se kterými zažehnete svůj metabolismus. Video-recepty a 12 nutričně vyladěných jídelníčků a 12 nákupních seznamů, jednoduchá video-cvičení a také nástroje pro změnu vztahu k jídlu a pro zvýšení a udržení motivace.

S FIT a FRESH programem vaření ke štíhlosti dospějete k trvalému udržení váhy. Konečně to dáte! Kurz je pro vás otevřený 6 měsíců od zakoupení, proto si všechny potřebné jídelníčky, nákupní seznamy a recepty a další materiály stahujte a ukládejte. Přidejte se ke stovkám spokojených účastnic.


Díky nutričně vyladěným jídelníčkům, receptům a návodům jak kombinovat potraviny se vám při správném dodržování poměrů a množství živin a jednoduchých pravidel stravování podaří:

  • zhubnout a trvale udržet sníženou váhu
  • zbavit se chutí na jídla, kterými si škodíte
  • být zdraví, vitální a získat zpět sebedůvěru
  • zjistit důvody mlsání – jaké emoce zajídáte a proč
  • lépe porozumět svým motivacím a naučit se disciplíně
  • srovnat priority
  • odstranit návyky, které vám otravují život

Připravte se na nový život.

Naučte se vařit dokonalá jednoduchá jídla k nastartování metabolismu za 2 499,- Kč / €97.

MÁME

1 878

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ ONLINE KURZU FIT a FRESH

CO JE DŮLEŽITÉ
– Co si do programu FIT a FRESH vaření ke štíhlosti pořídit? Jde o jednoduché, levné a praktické pomůcky na cestě za krásněním a zdravou energií. Nepodceňujte je, prosím, a snažte se dodržet všechny úkoly, které budou postupně přicházet. Jen tak dosáhnete 100% úspěchu.
– Kupte si deník, notýsek nebo barevné lepící papírky a denně si zaznamenávejte osobní úspěchy i nezdary. ideálně i váhu a metr, pro kontrolu úbytku tuku. KILA POLETÍ DOLŮ a rychle!

 

Inspirace FIT a FRESH

Na každé jídlo se budete opravdu těšit. Chuť si můžete udělat už teď 🙂

Naučte se vařit dokonalá jednoduchá jídla k nastartování metabolismu za 2 499,- Kč / €97.

MÁME

1878

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ ONLINE KURZU FIT a FRESH

 

POZOR! VELICE DŮLEŽITÉ!!
1) přihlásit se do přes tento odkaz
2) vyplnit email, na který byla objednávka udělaná
3) vyplnit heslo, které bylo vygenerované/zaslané.
4) po přihlášení do účtu stačí kliknout na odkaz kurzu Fit a Fresh
Reference