Fit a Fresh – podzim

Přináším vám šestitýdenní cestu za krásnějším já, zdravějším životním stylem a novými návyky. Nepůjde „jen o to, jak a co jíst“, budeme se věnovat myšlenkám, práci s emocemi, pohybu a odpočinku. Prioritou kurzu FIT a FRESH ByKrajčinovič je celkové zlepšení kvality života. Naučíte se:

stravování podle cirkadiánního kódu – dodržování rytmu biologických hodin a
rozplánování potravin podle měsíčního cyklu
– nastartování metabolismu a udržování těla v rozumném spalovacím modu
– zpomalení stárnutí pomocí autofágie – spuštění samočistícího procesu těla
– metabolicky přívětivém vaření a stravování

 

CO V KURZU ZAŽIJETE

Provedu vás sedmi navazujícími lekcemi, abyste se dostali ke splnění cíle. Dosáhnout trvalé změny nejen fyzické, získat více energie, lepší soustředění a chuť do života. Naučíte se jednoduché, avšak velmi účinné nástroje k udržení stabilní váhy a ošálení chutí a lehké způsoby přípravy metabolicky přívětivých jídel, které se vám dostanou pod kůži.

JAK TO BUDE FUNGOVAT

Po zaplacení kurzu a připsání peněz na účet se vám do 24 hodin otevře přístup k úvodním informacím. Oficiální start s mou podporou ve facebookové skupině https://www.facebook.com/groups/3288534917881510?locale=cs_CZ je 27.9.2021.

 

CO ZÍSKÁTE

Stejně jako já – štíhlejší tělo, zvýšenou sebedůvěru a sebevědomí, zlepšení zdravotního stavu, příval energie a radost z úspěchu. V každé lekci naleznete nákupní seznamy, jídelníčky, recepty, videorecepty, podcasty, cvičení a další podpůrné materiály. Navíc spoustu inspirace, mé služby a know how, online poradnu i podporu na facebooku.

Proměna

Připravte se na lepší život. Podzimní FIT a FRESH společně odstartujeme 27.9.2021

Pojďte si pro štíhlejší tělo a jasnou mysl za  2 290,- Kč.

UŽ MÁME

1878

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ ONLINE KURZU FIT a FRESH

Co ještě?

Na e- maily odpovídám do 48 hodin – věřte mi, že společně online zvládneme za šest týdnů velký kus práce. Pokud uvěříte, že změna je možná, budete se soustředit na sebe a vezmete do rukou zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak vypadáte, úspěch je zaručený!
Pokud svou stravu správně sestavíte a rozdělíte do stravovacích oken a najdete svůj cirkadiánní kód, můžete jíst prakticky všechno. Jednotlivá jídla pro vás budou možná větší než porce, na které jste zvyklí, a přesto je váš metabolismus spálí a nebudete přibírat! Naopak! Vaše váha půjde dolů. FIT a FRESH ByKrajčinovič je unikátní stravovací systém, ze kterého nebude chtít už nikdy vystoupit.

 

Inspirace FIT a FRESH

Na každé jídlo se budete opravdu těšit. Chuť si můžete udělat už teď 🙂

Pojďte si pro štíhlejší tělo a jasnou mysl za  2 290,- Kč.

UŽ MÁME

1878

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ ONLINE KURZU FIT a FRESH

 

POZOR! VELICE DŮLEŽITÉ!!
1) přihlásit se do přes tento odkaz
2) vyplnit email, na který byla objednávka udělaná
3) vyplnit heslo, které bylo vygenerované/zaslané.
4) po přihlášení do účtu stačí kliknout na odkaz kurzu Fit a Fresh
Reference