Fit a Fresh – léto 2

Přináším vám šestitýdenní cestu za krásnějším já, zdravějším životním stylem a novými návyky. Nepůjde „jen o to, jak a co jíst“, budeme se věnovat myšlenkám, práci s emocemi, pohybu a odpočinku. Prioritou kurzu FIT a FRESH je celkové zlepšení kvality života, zvýšení sebedůvěry a radosti, trvalá změna stravovacích návyků a nárůst pozitivní energie a fyzické i psychické síly s příjemně rychlým úbytkem váhy, jen tak.

 

CO V PROGRAMU ZAŽIJETE

Provedu vás sedmi navazujícími lekcemi, abyste se dostali ke splnění cíle. Dosáhnout trvalé změny nejen fyzické, získat více energie, lepší soustředění a chuť do života. Naučíte se jednoduché, avšak velmi účinné nástroje k udržení stabilní váhy a ošálení chutí a lehké způsoby přípravy metabolicky přívětivých jídel, které se vám dostanou pod kůži.

 

JAK TO BUDE FUNGOVAT? Nastavíme:

– stravování podle cirkadiánního kódu – dodržování rytmu biologických hodin a
rozplánování potravin podle měsíčního cyklu
– nastartování metabolismu a udržování těla v rozumném spalovacím modu
– zpomalení stárnutí pomocí autofágie – spuštění samočistícího procesu těla
– metabolicky přívětivém vaření a stravování

CO  V PROGRAMU FIT a FRESH ZÍSKÁTE

Stejně jako já a stovky účastnic – nové tělo, zvýšenou sebedůvěru a sebevědomí, příval energie a radost z krásnění. V každé lekci dostanete nákupní seznamy, jídelníčky, recepty, videorecepty, podcasty, cvičení a další podpůrné materiály. Navíc spoustu inspirace, mé služby a know how, online poradnu i podporu v uzavřené skupině na facebooku.

Proměna

Připravte se na nový život.

Pojďte si pro štíhlejší tělo a jasnou mysl za 2 290,- Kč.

UŽ MÁME

1878

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ ONLINE KURZU FIT a FRESH

Přesto, že nemůžu vést každého z vás jednotlivě – na maily odpovídám do 48 hodin – věřte mi, že společně online zvládneme za šest týdnů velký kus práce. Pokud uvěříte, že změna je možná, budete se soustředit na sebe a vezmete do rukou zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak vypadáte, úspěch je zaručený!
Pokud svou stravu správně sestavíte a rozdělíte, můžete jíst prakticky všechno. Jednotlivá jídla pro vás budou možná větší než porce, na které jste zvyklí, a přesto nebudete tloustnout! Naopak! Vaše váha půjde dolů. Být SPOKOJENÝ, bydlet ve zdravém těle, mít dostatek energie, dát sbohem únavě, dobře jíst za rozumné peníze. To je FIT a FRESH.

 

Inspirace FIT a FRESH

Na každé jídlo se budete opravdu těšit. Chuť si můžete udělat už teď 🙂

 

Pojďte si pro štíhlejší tělo a jasnou mysl za 2 290,- Kč.

 

UŽ MÁME

1878

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ ONLINE KURZU FIT a FRESH

 

POZOR! VELICE DŮLEŽITÉ!!
1) přihlásit se do přes tento odkaz
2) vyplnit email, na který byla objednávka udělaná
3) vyplnit heslo, které bylo vygenerované/zaslané.
4) po přihlášení do účtu stačí kliknout na odkaz kurzu Fit a Fresh
Reference