Fit a Fresh – jaro

Přináším vám šestitýdenní cestu za krásnějším já, zdravějším životním stylem a novými návyky. Půjde o to, jak a co jíst, budeme se věnovat vaření metabolicky přívětivých jídel, sportování ať jste kdekoliv, myšlenkám a práci s emocemi. Prioritou kurzu FIT a FRESH je celkové zlepšení kvality života, zvýšení sebedůvěry a radosti, trvalá změna stravovacích návyků a nárůst pozitivní energie a fyzické i psychické síly s příjemně rychlým úbytkem váhy, jen tak.

Šestitýdenní jarní kurz snižování nadváhy a úpravy metabolismu FIT a FRESH začíná 10.5., takže být do plavek štíhlejší stíháte! NYNÍ NOVĚ – zakoupením jakéhokoliv FIT a FRESH sezónního kurzu se dostáváte automaticky do příslušné uzavřené fcb skupiny, např. FIT a FRESH jaro https://www.facebook.com/groups/878406462677299?locale=cs_CZ a každý rok si můžete kurz zopakovat ZDARMA!

 

CO V KURZU ZAŽIJETE

Provedu vás sedmi navazujícími lekcemi, abyste se dostali ke splnění cíle. Dosáhnout trvalé změny nejen fyzické, získat více energie, lepší soustředění a chuť do života. Naučíte se jednoduché, avšak velmi účinné nástroje k udržení stabilní váhy a ošálení chutí a lehké způsoby přípravy metabolicky přívětivých jídel, které se vám dostanou pod kůži.

JAK TO BUDE FUNGOVAT

Po zaplacení kurzu a připsání peněz na účet se vám 10.5. otevře kurz a šest týdnů budete krásnět a hubnout jídlem a tvarovat postavu jednoduchým a funkčním cvičením. Nežádoucí stravovací návyky společně postupně změníme a odbouráme chutě na nezdravé.

CO ZÍSKÁTE

Stejně jako já – nové tělo, zvýšenou sebedůvěru a sebevědomí, příval energie a radost z krásnění. V každé lekci dostanete nákupní seznamy, jídelníčky, recepty, videorecepty, podcasty, cvičení a další podpůrné materiály. Navíc spoustu inspirace, mé služby a know how, online poradnu i podporu na facebooku.

Připravte se na nový život. JARNÍ FIT a FRESH odstartuje 10.5. 2021! DO 9.5. SE SLEVOU 300,- KČ. Slevový kód je Fafjaro300!

Zažijte 44 dní intenzivní péče za 2 290 ,- Kč vč DPH.

Do konce dubna se slevou 300,- Kč.

Slevový kód je Fafjaro300!

Přesto, že nemůžu vést každého z vás jednotlivě – na maily odpovídám do 48 hodin – věřte mi, že společně online zvládneme za šest týdnů velký kus práce. Pokud uvěříte, že změna je možná, budete se soustředit na sebe a vezmete do rukou zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak vypadáte, úspěch je zaručený!
Pokud svou stravu správně sestavíte a rozdělíte, můžete jíst prakticky všechno. Jednotlivá jídla pro vás budou možná větší než porce, na které jste zvyklí, a přesto nebudete tloustnout! Naopak! Vaše váha půjde dolů. Být SPOKOJENÝ, bydlet ve zdravém těle, mít dostatek energie, dát sbohem únavě, dobře jíst za rozumné peníze. To je FIT a FRESH.

 

Inspirace FIT a FRESH

Na každé jídlo se budete opravdu těšit. Chuť si můžete udělat už teď 🙂

Zažijte 44 dní intenzivní péče za 2 290 ,- Kč vč DPH.

Do 9.5. se slevou 300,- Kč. Slevový kód je Fafjaro300!

 

POZOR! VELICE DŮLEŽITÉ!!
1) přihlásit se do kurzu přes tento odkaz
2) vyplnit email, na který byla objednávka udělaná
3) vyplnit heslo, které bylo vygenerované/zaslané.
4) po přihlášení do účtu stačí kliknout na odkaz kurzu Fit a Fresh
Reference