Fit a Fresh – jaro

Přináším vám šestitýdenní cestu za krásnějším já, zdravějším životním stylem a novými návyky. Půjde o to, jak a co jíst, budeme se věnovat vaření metabolicky přívětivých jídel, sportování ať jste kdekoliv, myšlenkám a práci s emocemi. Prioritou kurzu FIT a FRESH je celkové zlepšení kvality života, zvýšení sebedůvěry a radosti, trvalá změna stravovacích návyků a nárůst pozitivní energie a fyzické i psychické síly s příjemně rychlým úbytkem váhy, jen tak.

Jarní FIT a FRESH skončil 3.5. a za pár dní začíná letní FIT a FRESH, připojte se k nám zde: https://www.bykrajcinovic.cz/fit-a-fresh-leto-2020/

 

CO V KURZU ZAŽIJETE

Provedu vás sedmi navazujícími lekcemi, abyste se dostali ke splnění cíle. Dosáhnout trvalé změny nejen fyzické, získat více energie, lepší soustředění a chuť do života. Naučíte se jednoduché, avšak velmi účinné nástroje k udržení stabilní váhy a ošálení chutí a lehké způsoby přípravy metabolicky přívětivých jídel, které se vám dostanou pod kůži.

JAK TO BUDE FUNGOVAT

Po zaplacení kurzu a připsání peněz na účet se vám do 24 hodin otevře přístup k úvodním informacím. Od 19.3. 2020 počínaje obdržíte vždy ve čtvrtek do 8:00 email s odkazem na nově zpřístupněnou lekci. Ve čtvrtek proto, abyste si stačili do víkendu pozorně přečíst, co vás čeká, v klidu dokoupit suroviny a vyzkoušet si uvařit některá z jídel na příští týden. Emaily vám budou chodit z adresy kurz@fitafresh.cz.

CO ZÍSKÁTE

Stejně jako já – nové tělo, zvýšenou sebedůvěru a sebevědomí, příval energie a radost z krásnění. V každé lekci dostanete nákupní seznamy, jídelníčky, recepty, videorecepty, podcasty, cvičení a další podpůrné materiály. Navíc spoustu inspirace, mé služby a know how, online poradnu i podporu na facebooku.

Připravte se na nový život. JARNÍ FIT a FRESH odstartoval 21.3. 2020, MŮŽETE SE STÁLE PŘIDAT, MÁME OTEVŘENO DO 18.5.!!

ZA ROK 2020 MÁME

767

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ ONLINE KURZU FIT a FRESH

Přesto, že nemůžu vést každého z vás jednotlivě – na maily odpovídám do 48 hodin – věřte mi, že společně online zvládneme za šest týdnů velký kus práce. Pokud uvěříte, že změna je možná, budete se soustředit na sebe a vezmete do rukou zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak vypadáte, úspěch je zaručený!
Pokud svou stravu správně sestavíte a rozdělíte, můžete jíst prakticky všechno. Jednotlivá jídla pro vás budou možná větší než porce, na které jste zvyklí, a přesto nebudete tloustnout! Naopak! Vaše váha půjde dolů. Být SPOKOJENÝ, bydlet ve zdravém těle, mít dostatek energie, dát sbohem únavě, dobře jíst za rozumné peníze. To je FIT a FRESH.

 

Inspirace FIT a FRESH

Na každé jídlo se budete opravdu těšit. Chuť si můžete udělat už teď 🙂

ZA ROK 2020 MÁME

767

SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ ONLINE KURZU FIT a FRESH

 

POZOR! VELICE DŮLEŽITÉ!!
1) přihlásit se do kurzu přes tento odkaz
2) vyplnit email, na který byla objednávka udělaná
3) vyplnit heslo, které bylo vygenerované/zaslané.
4) po přihlášení do účtu stačí kliknout na odkaz kurzu Fit a Fresh
Reference