Fit a Fresh – léto

Přináším vám šestitýdenní cestu za krásnějším já, zdravějším životním stylem a novými návyky. Nepůjde „jen o to, jak a co jíst“, budeme se věnovat myšlenkám, práci s emocemi, pohybu a odpočinku. Prioritou kurzu FIT a FRESH je celkové zlepšení kvality života, zvýšení sebedůvěry a radosti, trvalá změna stravovacích návyků a nárůst pozitivní energie a fyzické i psychické síly s příjemně rychlým úbytkem váhy, jen tak.

 

CO V KURZU ZAŽIJETE

Provedu vás sedmi navazujícími lekcemi, abyste se dostali ke splnění cíle. Dosáhnout trvalé změny nejen fyzické, získat více energie, lepší soustředění a chuť do života. Naučíte se jednoduché, avšak velmi účinné nástroje k udržení stabilní váhy a ošálení chutí a lehké způsoby přípravy metabolicky přívětivých jídel, které se vám dostanou pod kůži.

JAK TO BUDE FUNGOVAT

Po zaplacení kurzu a připsání peněz na účet se vám do 24 hodin otevře přístup k úvodním informacím. Od 30.5.2020 počínaje obdržíte vždy ve čtvrtek do 8:00 email s odkazem na nově zpřístupněnou lekci. Ve čtvrtek proto, abyste si stačili do víkendu pozorně přečíst, co vás čeká, v klidu dokoupit suroviny a vyzkoušet si uvařit některá z jídel na příští týden. Emaily vám budou chodit z adresy kurz@fitafresh.cz.

CO ZÍSKÁTE

Stejně jako já – nové tělo, zvýšenou sebedůvěru a sebevědomí, příval energie a radost z krásnění. V každé lekci dostanete nákupní seznamy, jídelníčky, recepty, videorecepty, podcasty, cvičení a další podpůrné materiály. Navíc spoustu inspirace, mé služby a know how, online poradnu i podporu na facebooku.

Proměna

Připravte se na nový život. Letní FIT a FRESH startuje 30.5.2020

Zažijte 44 dní intenzivní péče za mimořádnou cenu 1 893,- Kč. Plus musím, moji milí, odvést 397,- Kč DPH státu. Konečná akční cena je 2 290,- Kč.

Přesto, že nemůžu vést každého z vás jednotlivě – na maily odpovídám do 48 hodin – věřte mi, že společně online zvládneme za šest týdnů velký kus práce. Pokud uvěříte, že změna je možná, budete se soustředit na sebe a vezmete do rukou zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak vypadáte, úspěch je zaručený!
Pokud svou stravu správně sestavíte a rozdělíte, můžete jíst prakticky všechno. Jednotlivá jídla pro vás budou možná větší než porce, na které jste zvyklí, a přesto nebudete tloustnout! Naopak! Vaše váha půjde dolů. Být SPOKOJENÝ, bydlet ve zdravém těle, mít dostatek energie, dát sbohem únavě, dobře jíst za rozumné peníze. To je FIT a FRESH.

 

Inspirace FIT a FRESH

Na každé jídlo se budete opravdu těšit. Chuť si můžete udělat už teď 🙂

Zažijte 44 dní intenzivní péče za 1 893 ,- Kč. Plus musím, moji milí, odvést 397,- Kč DPH státu.

Konečná akční cena je 2 290,- Kč.

 

 

POZOR! VELICE DŮLEŽITÉ!!
1) přihlásit se do přes tento odkaz
2) vyplnit email, na který byla objednávka udělaná
3) vyplnit heslo, které bylo vygenerované/zaslané.
4) po přihlášení do účtu stačí kliknout na odkaz kurzu Fit a Fresh
Reference