Tým Krajčinovič

 

MgA. Petra L. Krajčinovič

Petra L. KrajcinovicPedF UK- obor pedopsychologie. LA – tvůrčí psaní a mediální komunikace. APEK akreditovaný profesionální externí kouč, Inner Game Core Program s T. Gallweyem , Team Coaching at work.

Specializace – koučink, mentoring, facilitátorství, mediace,  KBT, NLP, certifikované testování osobnosti, mentální trénink – brainjogging, koučování týmů – mentoring – rozvoj týmů, osobní a profesní rozvoj, mediální a strategická komunikace, neuromarketing a emoční marketing.

Spolupracuji jen s nejlepšími. Jsme vám k dispozici s týmem nezávislých odborníků, profesionálních pedagogů, psychologů, mentorů a koučů. Vysokoškolsky vzdělaných specialistů s hlubokými zkušenostmi  a profesními úspěchy. Spolupracuji s certifikovanými kouči a mentory s mnohaletou praxí. Podílím se na vzdělávání a osobním rozvoji zaměstnanců ve firmách. Velmi citlivě zacházím s lidskými zdroji, rozumím klientským potřebám, které také zdárně naplňuji.

Baví mě hledat a zkoušet nové věci. Takže jsem i moderovala v nejvýznamnějších rádiích (Evropa 2, Frekvence 1) televizích v ČR, zahraničí, napsala několik set scénářů k seriálu Ulice (TV Nova) a Na Plac! (TV Barrandov). Jsem autorkou knihy Manuál osobní spokojenosti, Paličkou praštěná kuchařka a mnoha příruček a brožůr, newsletterů, reklamních sloganů a textů. Šéfredaktorka magazínu ZMZŽ. Napsala jsem i scénáře k pořadu ZMZŽ, Na plac! a TV formátu Nový život i k pořadům ZMZŽ na rádiu Frekvence 1. Život má být pestrý.

MgA. Petra L. Krajčinovič
podpis

 

prconsulting.cz