By Krajčinovič

 

MgA. Petra L. Krajčinovič

Žiju živý život, zkuste to taky

Petra L. Krajcinovic

Když jsem před lety potkala Petru poprvé, sršela energií. Zapálená pro jeden ze svých tehdejších projektů vykládala zaníceně svou představu a já tu bouři nadšení nestačila pomalu zachytit, natož nějak vstřebat. Ale rozum není vždycky to, čím se řídím. Petřina cílevědomost, její pracovitost a ambice se prosadit, mě dostaly. Od té doby jsme se viděly mockrát. Některé její projekty mezitím zanikaly a jiné se rodily, ale Petře z její síly, vůle, energie, pracovitosti a ambicí neubylo nic. Je nezlomná, co ji znám. Když padá, znovu a znovu vstává jako pták fénix z popela, s novou a neméně sršící energií. Obdivuju ji. Petře ze srdce přeju, aby nikdy nevyschla její neuvěřitelně silná touha být dobrá, úspěšná a prospěšná.

Pavla Matějů, šéfredaktorka Ona Dnes

Petra L. Krajčinovič vystudovala pedagogiku a psychologii, mediální komunikaci a tvůrčí psaní. Od devatenácti let pracuje v médiích. Poslední dekádu pak v nadnárodních firmách a korporacích a vlastní soukromou terapeutickou a koučovací praxi. Je konzultantkou a lektorkou osobního rozvoje v oblasti vztahů, byznysu a financí. Petra učí, koučuje, přednáší, inspiruje, motivuje a sama sebe označuje za životabudiče či moderním výrazem influencera – opinion leadera. Neexistuje jednoslovný překlad tohoto slova do češtiny; jde o někoho, kdo vytváří vazby, inspiruje a ovlivňuje prostřednictvím své práce velkou masu lidí, v dobré víře. 🙂

Děkuji, že jste se zastavili, vítejte v sekci o mně:

Taky jsem studovala…

PedF UK- obor pedopsychologie. LA – tvůrčí psaní a mediální komunikace. APEK akreditovaný profesionální externí kouč, Inner Game Core Program s T. Gallweyem , Team Coaching at work. Specializace – koučink, mentoring, facilitátorství, mediace,  KBT, NLP, certifikované testování osobnosti, mentální trénink – brainjogging, koučování týmů – mentoring – rozvoj týmů, osobní a profesní rozvoj, mediální a strategická komunikace, neuromarketing a emoční marketing.

Baví mě hledat a zkoušet nové věci…

Baví mne učit se a pracovat s úspěšnými a pro nejlepší. V dospělosti mi trvalo dvacet let, než jsem se našla. Říkám tomu, že jsme spala. A já spala zhruba od dvaadvaceti. Místy se budila a tápala. Občas tápání moc bolelo, vždycky mne stálo spoustu sil, energie, přátelství, lásky a peněz. Probudila jsem se kolem dvaačtyřicítky. Do doby, než se tak stalo a já pochopila sama sebe, mi nebylo akademické vzdělání – pedagogika, psychologie, komunikační studia a tvůrčí psaní ke konkrétnímu užitku. Nebyla jsem schopná využít na svůj vnitřní potenciál na maximum. Nasbíraná vědomosti, přirozený talent, získané zkušenosti a pilované schopnosti spojit ve smysluplnou činnost. Jednoduše jsem nevěděla, jak na to. To přišlo, až když jsme natáčeli tv pořad Na Plac! a je se poprvé setkala s koučinkem. Okamžitě jsem se začala učit profesionálně koučovat. Tehdy se uvnitř mne otevřely ty správné myšlenkové kanály a navíc jsem objevila dar – vidím, citím a vnímám signály v lidském chování a vyjadřování, které jsou ostatním skryté. Od té doby dokáži se svými znalostmi, dovednostmi a zkušenostmi skvěle zacházet. Umím zvládat emoce. Věřím si a nestydím se prodat své dovednosti a pochválit se klidně i veřejně. S mým prozřením se najednou sepnula jasná vnímavost a mně se děsně ulevilo. Konečně jsem věděla, co chci. Tehdy jsem uvěřila, že mě čekají velké věci, a že si můžu splnit životní sen – být prospěšná ostatním lidem. I vy totiž můžete!

Trochu toho co dělám…

Moderovala jsem v nejvýznamnějších rádiích (např.Evropa 2, Frekvence 1) televizích v ČR i zahraničí. Vytvořila jsem několik set scénářů k seriálu Ulice (TV Nova) a Na Plac! (TV Barrandov) a stovky rádiových scénářů a pořadů. Jsem autorkou knihy Síla úspěchu, DOKÁŽETE VÍC a tréninkového deníku DOKÁŽETE VÍC, Manuálu osobní spokojenosti, Paličkou praštěné kuchařky a mnoha příruček a brožůr, desítek odborných i populárních článků, newsletterů, sloganů a textů. Píšu vlastní blog Zápisník zhýralé matky. Byla jsem šéfredaktorkou magazínu ZMZŽ /Zdravě myslet, zdravě žít/. Napsala jsem i scénáře k online pořadu ZMZŽ a TV formátům Nový život, 21 dní, DOKÁŽETE VÍC, i k pořadům ZMZŽ na rádiu Frekvence 1. Připravuji zážitky na míru jednotlivcům, firmám i korporacím.

Naplňuje mne učit vás lidi žít živý život. Pomáhat vám najít ten pro vás „správný“ obsah života, spokojenost a vyrovnanost. A přispět k tomu, abyste zažívali úspěchy ve všech rovinách lidského bytí. Tak jako se to daří už pár let mně. Věřte mi, jde to a funguje to!

MgA. Petra L. Krajčinovič
podpis