Fit a Fresh

Vítejte nastránkách online kurzu FIT a FRESH

Pokud jsou hlava tělo ve vzájemné harmonii, odmění se vám skvělým fungováním a vzhledem, přívalem pozitivní energie a dobré nálady. Nyní se stávám vaším průvodcem na šestitýdenní cestě za krásnějším já, zdravějším životním stylem a novými návyky. Přináším vám ucelený kurz, ve kterém nepůjde „jen o to, jak a co jíst“, budeme se věnovat také myšlenkám, práci s emocemi, pohybu a odpočinku. Naučím vás vařit fantastická metabolicky přívětivá jídla. Zafixujete si optimální velikosti svých porcí a ideální stravovací systém 3x a dost.

Prioritou kurzu FIT a FRESH je celkové zlepšení kvality života, zvýšení sebedůvěry a radosti, trvalá změna stravovacích návyků a nárůst pozitivní energie a fyzické i psychické síly s příjemně rychlým úbytkem váhy, jen tak, jako by se nechumelilo. 🙂

Kdo se s vámi vydá na misi FIT a FRESH?

Jsem Petra L. Krajčinovič, specialistka na zdravou výživu, průvodkyně osobním rozvojem, autorka desítek článků, rádiových a televizních pořadů zaměřených na osobní rozvoj a zdraví. Přes dvacet let se věnuji výchově, osobnímu rozvoji a psychologii stravování. Letité zkušenosti a vaše požadavky mě denně přesvědčují, že cesta ke zdraví vede skrz hlavu, radost z dobrého jídla a pohybu a dostatek živin, které vlastnímu tělu dodáváme prostřednictvím kvalitních potravin. Díky, že jste mi dali důvěru a vybrali si online kurz FIT a FRESH.

Koupit kurz

 

Čtěte pozorně, prosím, krok za krokem kurzem FIT a FRESH

Každý týden ve čtvrtek do 8:00 obdržíte email s odkazem na další zpřístupněnou lekci s informacemi, nákupním seznamem, jídelníčkem, recepty, podcasty, cvičením a dalšími podpůrnými materiály.

Ve čtvrtek proto, abyste si stačili do víkendu pozorně přečíst, co vás čeká v další lekci. Pohodlně a v klidu dokoupit suroviny a vyzkoušet si uvařit některá z jídel na příští týden. I taková je filozofie online kurzu FIT a FRESH – vařit vždy 2-3 porce a odkládat si na další den – mít tak jídlo vždy nachystané + doplňovat jej čerstvou či fermentovanou zeleninou.

Emaily vám budou chodit z adresy kurz@fitafresh.cz, pokud byste některý náhodou nemohli najít, zkontrolujte, prosím, spam, promo nebo hromadné, může se stát, že zapadne tam.

Zakoupením tohoto kurzu souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací zde.

 

Každá lekce obsahuje kromě nákupního seznamu, jídelníčku, podcastu k jemným tréninkům těla, emocí či myšlení také praktické tipy a rady ze sbírky mých osobních zkušeností. Například klasické – co dělat, když mám hlad, jsem unavený, podrážděný, nemůžu usnout, spát nebo naopak, když se mi chce spát pořád.
Jídelníček je v každém ročním období nastavený dle sezónnosti, vždy z dostupných a cenově příznivých surovin, ideálně z lokálních zdrojů či sítě obchodů, které jsou ve všech menších městech a chovají se udržitelně. Jídla jsou jednoduchá a velice chutná. V zimě často zaměřená na Asii a Jižní Ameriku. Proč? Jsou to jídla plná radosti a chutí a skvěle prohřejí.
V Lekci 0. – čištění trubek najdete doporučení, co si do kurzu pořídit. Jde o jednoduché, levné a praktické pomůcky na cestě za krásněním a zdravou energií. Nepodceňujte je, prosím, a snažte se dodržet všechny úkoly, které budou postupně přicházet. Jen tak dosáhnete 100 % úspěchu.

Pro vysokou efektivitu online kurzu FIT a FRESH budeme komunikovat také v:

  • uzavřené facebookové skupině – zde naleznete nejen mou podporu, ale také podporu a sdílení s ostatními účastníky kurzu, můžete spolu probírat úspěchy i tipy a postřehy z přípravy jídel, fyzických i myšlenkových tréninků
  • online členské sekci – zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy
  • emailem na kurz@krajcinovic.cz na vaše případné dotazy odpovím do 24 hodin

Přístupy do jednotlivých lekcí se vám budou postupně otevírat týden po týdnu podle harmonogramu kurzu. Každý týden naleznete vše potřebné, přesně nastavené tak, abyste kurz v pohodě zvládali, nestresovali se. Abyste se naučili poslouchat své tělo, užili si úbývání na váze a nabírání energie.

Jakmile se lekce zpřístupní, můžete se k nim vracet kdykoliv během kurzu zpět. Můžete si vytisknout jídelníčky a nákupní seznamy i koučovací nástroje a používat je jako inspiraci pro další osobní rozvoj a zdravý životní styl.
K dispozici je vám také ebook Paličkou praštěná kuchařka metabolizuje.
V průběhu šestitýdenního kurzu FIT a FRESH projdeme a naučíme se jednoduché, avšak velmi účinné nástroje k udržení stabilní váhy a způsoby přípravy metabolicky přívětivých jídel, které se vám dostanou pod kůži, a pokud budete jen trochu chtít, zůstanou s vámi navždy.

Zapomeňte na všechny diety a zaručené hubnoucí programy! Stejně tak na svačinky a jezení po dvou hodinách. Podívejte se na mě a uvěříte, že metabolicky přívětivá strava spolu s inteligentním řešením vašich emočních nájezdů na lednici a lehkým tělocvikem přinese trvalé výsledky – sebeúctu, radost a spoustu pozitivní energie.
Přesto, že nemůžu vést každého z vás jednotlivě, věřte mi, že společně online zvládneme za šest týdnů velký kus práce. Pokud uvěříte, že změna je možná, budete se soustředit na sebe a vezmete do rukou zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak vypadáte, úspěch je zaručený!
Tak co, jdeme na to? Já se tak těším na vaše úspěchy!

FIT a FRESH ukázky toho co budeme jíst…

Snídaně:

 

Obědy:

 

Večeře:

 

Pokud svou stravu správně sestavíte a rozdělíte, můžete jíst prakticky všechno. Jednotlivá jídla pro vás budou možná větší než porce, na které jste zvyklí, a přesto nebudete tloustnout! Naopak! Vaše váha půjde dolů.

Bydlet ve zdravém těle, mít dostatek energie, dát sbohem únavě, dobře jíst za rozumné peníze. To je FIT a FRESH.

 

Koupit kurz

>> 44 dní intenzivní péče za 2 959 Kč. Nyní akční cena 2 359 Kč <<